Argan katkılı yüksek etkili Hair Cold Warrior saç serumu ve yağı aşırı yıpranmış veya zayıf düşmüş saçların onarılmasına yardımcı olur. İçeriğinde bulundurduğu keratin, yoğun vitaminler ve antioksidan özellikleri sayesinde saçları besler, güçlendirir ve dolgunlaştırarak bakım yapar. Doğal argan yağı kullanılarak geliştirilen özel formülü sayesinde sıkı ve kuru saçların elektriklenmesini önler. Rahat bir şekilde taranmasına yardımcı olur. Maşa, fön gibi şekillendiriciler ve rüzgar, güneş gibi çevresel faktörlerin etkilerinin azaltılmasına yardımcı olur.

Ürünün Kullanımı
1- Saçlarınızı yıkayıp havlu ile kurulayınız.
2- Avuç içine bir miktar Hair Cold Warrior Argan Bakım Saç Serumu ve Yağı’nı alıp, saç dibinden pay bırakarak saç boyundan uç kısımlarına masaj yaparak uygulayın.
3- Saçlarınızın uzunluğu, gürlüğü ve saç tellerinizin kalınlığına göre kullanacağınız miktarı ayarlayın. Uygulamadan sonra durulama yapmayın.
4- Gün içerisinde kuru saçlarınıza da uygulayabileceğiniz Hair Cold Warrior Argan Bakım Saç Serumu ve Yağı’nı direkt saç köküne uygulamayın.
5- Düzenli kullanılması durumunda saçlara sağlıklı ve parlak görünüm kazandırır.
6- Uygulamadan sonra pürüzsüz saçlar için hemen fön çekilebilir. Dalgalı saçları kontrol altında tutmak için nemli saça uygulayıp kurumaya bırakabilirsiniz.

 

 

 

Hair Cold Warrior Keratin

Firmamız müşterileri ile karşılıklı güven doğrultusunda bu günlere gelmiş, dostluk ve hoşgörü çerçevesinde kalite konusunda taviz vermeden yoluna devam etmeye kararlıdır.