Gün boyu deniz ve havuz suyunun saça verdiği zararları engeller. Keratin, röfle ve boya işlemi görmüş saçları gün boyu korur. Saçlarda da sertleşmeyi ve kırılmaları engellemeye yardımcı olur. Gün boyu saçın nem dengesini korur.

Ürünün Kullanımı

  1. Kuru saçlara uygulanır. Hair Cold Warrior Deniz Koruma maskesini elinizle saç diplerinden başlayarak saç uçları da dahil olmak üzere tüm saça yedirin.
  2. Gün boyu saçınızı, deniz ve havuz suyunun zararlı etkilerinden korur. Denize veye havuza girdikten sonra akıp gitmez, saçınızı yumuşak tutmaya devam eder.
  3. Gün sonunda saçınızı şampuanlayarak arındırabilirsiniz. Şampuan sonrası bakım amaçlı, saça uygulayıp birkaç dakika bekledikten sonra durulayabilirsiniz. Böylece saçınızı kremlemenize gerek kalmadan yumuşacık saçlara sahip olursunuz.
  4. Kuru saçlara uygulanır. Hair Cold Warrior Deniz Koruma maskesini elinizle saç diplerinden başlayarak saç uçları da dahil olmak üzere tüm saça yedirin.
  5. Gün boyu saçınızı, deniz ve havuz suyunun zararlı etkilerinden korur. Denize veye havuza girdikten sonra akıp gitmez, saçınızı yumuşak tutmaya devam eder.
  6. Gün sonunda saçınızı şampuanlayarak arındırabilirsiniz. Şampuan sonrası bakım amaçlı, saça uygulayıp birkaç dakika bekledikten sonra durulayabilirsiniz. Böylece saçınızı kremlemenize gerek kalmadan yumuşacık saçlara sahip olursunuz.

 

 

Hair Cold Warrior Keratin

Firmamız müşterileri ile karşılıklı güven doğrultusunda bu günlere gelmiş, dostluk ve hoşgörü çerçevesinde kalite konusunda taviz vermeden yoluna devam etmeye kararlıdır.